Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 22 cm, 140×200 cm

12 245 

Popis produktu

Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 22 cm, 140×200 cm představuje kvalitní matraci, jejíž vrchní profil je vyrobený z antibakteriální komfortní pěny SANITIZED.

Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro Váš spánek. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům.

Povrch druhe strany matrace tvoří příjemná líná paměťová pěna.

Jedná se o spíše měkčí matraci s nosností až 130 kg a 4-letou zárukou. Tato matrace z paměťové pěny obsahuje fyziosystém složený ze sedmi zón tuhosti.

Jádro matrace tvoří značková pěna Eliocell.

Matrace je opatřena luxusním potahem Aloe vera s prošitým PES vláknem. Potah je vyrobený z vysoce kvalitní tkaniny a obsahuje výtažek rostliny Aloe Vera, který má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně, potlačuje tělesné pachy a umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku, je příjemný na dotek. Potah je 2-dílný, snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Matrace je vhodná pro alergiky a astmatiky.

Matraci Antibacterial Visco Vakuo je vhodná pro všechny, kteří hledají spíše měkčí matraci. J vhodná ma na lamelový (pevný či polohovatelný), motorový nebo také na laťkový rošt.

Technické údaje:

Počet zón: 7
Výška matrace: 22 cm
FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti
Nosnost: 130 kg
Vyrobeno na Slovensku.

 

Katalogové číslo: drg1yn65ml7x8dog Kategorie: , ,
Výrobce:MATERASSO

Související produkty