Čalouněná postel CS11012 s úložným prostorem, velvet šedá látka, 160×200 cm

17 690 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Čalouněná postel CS11012 patří do modelové řady postelí KN nábytek, která se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a osobitým designem. Postel CS11012 zaujme především moderními a čistými tvary, vysokým elegantním polstrovaným čelem a zajímavě řešeným úložným prostorem. Korpus postele CS11012 je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,6 cm. Široké hrany korpusu jsou pod čalouněním měkce vystlány. Postel se bude vyjímat ve velké i menší ložnici, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Čalouněná postel CS11012 se vyrábí v jednobarevném provedení v materiálu světle šedá látka. Součástí postele je klasický lamelový rošt v plastových pouzdrech s jednoduchou instalací. V nohách postele se nacházejí dva praktické šuplíky a další šuplík je na boční straně postele.

Manipulace a montáž

Čalouněná postel CS11012 je dodávána v demontovaném stavu a balená v odolných obalech, aby se k Vám všechny části dostaly v pořádku. Montáž postele je velmi snadná a postupuje se dle přibaleného návodu. Postel není dodávána s matracemi ani s doplňky a lůžkovinami na fotografiích. Matrace lze objednat zvlášť.

Hlavní technické údaje :

vnější délka: 217 cm
vnější šířka: 165 cm
výška rámu postele: cca 31 cm
výška hlavového čela: 111 cm
výška čela při nohách: 39 cm
výška boční hrany postele: 30 cm
zapuštění roštu do korpusu postele: 6 cm
výška od země po bočnici postele: 5 cm
dodáváno: demont
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: ocd1q6c91wxa4p3w Kategorií: , , , ,
Výrobce:Nábytek KN

Související produkty