Čalouněná postel dvoulůžko BELLINI, 140×200, rošt ZDARMA

10 690 

Popis produktu

Moderní čalouněná postel BELLINI je určena pro všechny, kteří hledají pohodlné spaní za skvělou cenu. Je vyráběná v zakázkové čalounické dílně, kde kvalitní postup výroby patří mezi hlavní priority. Díky volbě typu a barvy potahů si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Šířku ložné plochy je 140 cm. Na přání je možno vyrobit postel v šířce ložné plochy 200 cm. V případě zájmu o rozšířené provedení nám prosím zašlete poptávku emailem.

Pevný rám a odolný rošt pro pohodlný spánek

Manželská postel Bellini rám vyrobený z bílého lamina. Síla rámu včetně čalounění je cca 3 cm. Všechny plochy a hrany rámu jsou pečlivě a hladce čalouněné. Výška spodního korpusu postele je cca 20 cm. Součástí postele jsou ca 14 cm vysoké dřevěné nožky, kde je možno zvolit barevné provedení. Celková výška rámu postele včetně nožek je cca 34 cm.

Do rámu postele je položen dřevěný laťový rošt, obsahující 14 latí s cca 8,5 cm širokými mezerami mezi latěmi. Pro zapuštění matrace zůstává cca 5 cm prostoru. Pokud tedy do postele vložíte matrace o výšce 21 cm, bude výsledná výška ložné plochy cca 50 cm nad zemí.

Moderní design a kvalitní potahové látky

Postel Bellini má cca 86 cm vysoké hlavové čelo, které je zajímavě knoflíkově prošívané. Díky 1 4cm vysokým nožkám leží horní hrana čela ca 100 cm nad zemí.

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel potažená skvělou tkaninou ANTONIO nebo oblíbenými potahy MATT VELVET a MONOLITH.  Všechny potahy jsou vybaveny speciální technologií WATTER REPELLENT – speciální úprava omezující absorpci vody ( rozlití kávy, čaje nebo jiných tekutin )

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.  Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Snadná jednoduchá montáž

V dodávce čalouněné postele je vždy samostatně balené čelo a samostatně balené díly korpusu. Je tedy potřeba počítat s tím, že čalouněné postele jsou náročnější na manipulaci a prostor pro vytáčení. K manipulaci jsou tak potřeba vždy minimálně 2 osoby.

Samostatná montáž je již jednoduchá. Nejprve se smontuje korpus a následně se přišroubují nožky. Čelo postele se z horní strany nasune na korpusy pomocí již namontovaného zásuvného kování.  Počítejte, že vybalení a montáž čalouněné postele zabere podle modelu 0,5 až 1 hodinu práce.

Na úvodním obrázku je postel Bellini nafocená v potahu ANTONIO 86430

V základní ceně postele je zahrnuta čalouněná postel a laťkový rošt. V ceně postele nejsou zahrnuty matrace a dekorace.

Technické údaje:

délka: 216 cm
šířka: 146 cm
výška rámu: 34 cm
výška hlavového čela nad zemí: 100 cm
výška nohou: cca 14 cm
zapuštění matrace: cca 5 cm
tloušťka rámu postele: 3 cm
nosnost: 2×130 Kg
material: lamino, potahová látka
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: ayx5cz5asqu28rgl Kategorií: , , , ,
Výrobce:SOFI

Související produkty