Čalouněná postel s úložným prostorem CS35010, šedá ekokůže, 160×200 cm

16 490 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Čalouněná postel se zvedacím roštem, CS35010 patří do modelové řady postelí KN nábytek, která se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a osobitým designem. Postel CS35010 zaujme především moderními a čistými tvary, vysokým elegantním polstrovaným čelem a zajímavě řešeným úložným prostorem. Korpus postele CS35010 je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,6 cm. Široké hrany korpusu jsou pod čalouněním vystlány měkce vystlány. Postel se bude vyjímat ve velké i menší ložnici, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Postel CS35010 se vyrábí v jednobarevném provedení v materiálu šedá ekokůže.

Úložný prostor uschová vše potřebné

Úložný prostor je součástí čalouněné postele CS35010 a nabízí úložnou hloubku cca 17 cm. Úložný prostor je středovou přepážkou rozdělen na dva oddělené boxy. Dělící deska zároveň slouží jako podpěra zvedacího roštu, proto celá postel snadno unese zátěž až 260 kg. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí čelně výklopného lamelového roštu s kovovým rámem. Vyklápění roštu je zajištěno pomocí pístového mechanismu, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Výška výklopného roštu od země je 27 cm.

Manipulace a montáž

Čalouněná postel je dodávána v demontovaném stavu a balená v odolných obalech, aby se k Vám všechny části dostaly v pořádku.

Montáž postele je velmi snadná a postupuje se dle přibaleného návodu. Postel není dodávána s matracemi ani s doplňky a lůžkovinami na fotografiích. Matrace lze objednat zvlášť.

Hlavní technické údaje :

vnější délka: 220 cm
vnější šířka: 180 cm
výška rámu postele: cca 40 cm
výška hlavového čela: 118 cm
hloubka úložného prostoru: cca 17 cm
dodáváno: demont
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: crnauokvrpek79dh Kategorie: , , ,
Výrobce:Nábytek KN

Související produkty