Čalouněná postel s úložným prostorem CS35011, hnědá ekokůže, 180×200 cm

16 590 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Čalouněná postel se zvedacím roštem, CS35011 patří do modelové řady postelí KN nábytek, která se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a osobitým designem. Postel CASA CS35011 zaujme především moderními a čistými tvary, vysokým elegantním polstrovaným čelem a zajímavě řešeným úložným prostorem. Korpus postele CS35011 je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,6 cm. Široké hrany korpusu jsou pod čalouněním měkce vystlány. Postel se bude vyjímat ve velké i menší ložnici, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

CS35011 se vyrábí v jednobarevném provedení v materiálu hnědá ekokůže.

Úložný prostor uschová vše potřebné

Úložný prostor je součástí čalouněné postele CS35011 a nabízí úložnou hloubku cca 17 cm. Úložný prostor je středovou přepážkou rozdělen na dva oddělené boxy. Dělící deska zároveň slouží jako podpěra zvedacího roštu, proto celá postel snadno unese zátěž až 260 kg. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí čelně výklopného lamelového roštu s kovovým rámem. Vyklápění roštu je zajištěno pomocí pístového mechanismu, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Výška výklopného roštu od země je 27 cm.

Manipulace a montáž

Čalouněná postel CS35011 je dodávána v demontovaném stavu a balená v odolných obalech, aby se k Vám všechny části dostaly v pořádku.

Montáž postele je velmi snadná a postupuje se dle přibaleného návodu. Postel není dodávána s matracemi ani s doplňky a lůžkovinami na fotografiích. Matrace lze objednat zvlášť.

Hlavní technické údaje :

vnější délka: 220 cm
vnější šířka: 200 cm
výška rámu postele: 40 cm
výška hlavového čela: 97 cm
hloubka úložného prostoru: cca 17 cm
dodáváno: demont
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: s2mxt2ypng9pp1y0 Kategorie: , , ,
Výrobce:Nábytek KN

Související produkty