Designové čalouněné křeslo DE LUXE clean

9 940 

Popis produktu

Křeslo De Luxe vám v ložnici či obývacím pokoji vytvoří dokonalé místo k sezení a odpočinku. Zároveň bude skvělým designovým doplňkem, který bude obdivovat nejen každá návštěva.

Konstrukce křesla je z masivního vrstveného lepeného ohebného dřeva, což zajišťuje jeho vysokou pevnost. Na výběr jsou 2 typy podnoží – Castel nebo Line – v různých povrchových úpravách.  Opěrák typu Clean se vyznačuje hladkým čistým designem.  V naší nabídce naleznete také další typy křesel a opěráků.

Kvalitní potahové látky

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel potažená skvělou tkaninou SORO,  nebo oblíbeným potahem z ekokůže MADRYT.

Potahy JAGUAR nebo MAGIC VELVET jsou navíc vybaveny těmito technologiemi:

Cleanaboo – speciální úprava omezující absorpci vody.
Petproof – tyto potahy mají zvýšenou odolnost proti zvířecím mazlíčkům.

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.
Technické parametry:

Celková výška: 100 cm

Celková hloubka: 80 cm

Hloubka sedu: 49 cm

Výška sedu: cca 45 cm

Celkový šířka: 79 cm

Vyrobeno na Slovensku.

Pozn: Vzhledem k zakázkové výrobě křesel a postelí z řady Luxury Bed není u těchto možné uplatnit vrácení zboží bez udání důvodů ve 14 denní lhůtě podle § 1829 Občanského zákoníku 89/2012 sb.

 

Katalogové číslo: ezr4cg0k3zot972l Kategorie:
Výrobce:MATERASSO

Související produkty