Dětská postel CR107, fialovo-bílá

3 540 

Popis produktu

Dětská postel CR107 patří do nábytkové řady dětský nábytek CASPER, kde naleznete další prvky, vyrobené ve stejném designu, ze kterých můžete vytvořit svému dítěti ideální dětský pokoj.
Dětský pokoj CASPER se skládá z několika prvků, které vám nabízí možnost vytvoření krásného dětského pokoje pro holčičku, kde bude mít dostatek prostoru pro hraní, studium i odpočinek. Tento dětský nábytek je vyráběn v krásné fialové a krémově bílé barvě, které se krásně doplňují.
Všechny hrany, pracovní desky, čela zásuvek a dvířka jsou olepeny kvalitní ABS hranou, která odolá případnému mechanickému poškození.
Dětská postel je vyrobena z lamina v krásném barevném provedení růžové a krémově bílé barvy, který se zalíbí každé holčičce. Dětskou postel můžete postavit vedle dalšího dětského nábytku CASPER vytvoři tak krásný pokojíček. Pod postel můžete umístit praktický šuplík CR107, který můžete využít k uložení hraček, oblečení nebo lůžkovin.
Dětský nábytek CASPER je navržen s ohledem na lehkou údržbu, funkčnost a pěkný design. Tento dětský pokoj nabízí velké množství úložného prostoru ve formě zásuvek a skříněk.
Postel je dodávána včetně laťkového roštu, bez matrace 90×200 a bez přistýlky.
Technické parametry:
šířka- 97 cm
výška čela u hlavy- 66 cm
výška čela u nohou- 52 cm
výška k bočnici- 47 cm
délka- 207 cm
nosnost- 90 kg
dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

 

Katalogové číslo: 9970
Výrobce:BRADOP

Související produkty