Dětská postel s úložným prostorem Carenia, lamino

7 070 

Popis produktu

Postel s úložným prostorem Carenia je vyrobena z kombinace kvalitního lamina a masivu buku. Součástí postele jsou dvě velké zásuvky, rošt i matrace.

Originální design v líbivé kombinaci barev

Dětská postel Carenia zaujme především originálním designem. Nohy postele, úchytky zásuvek a dekorační lišty čel jsou vyrobeny z masivu buku v přírodním provedení. Ostatní díly postele jsou vyrobeny z kvalitního bílého lamina opatřeného ABS hranou. Postel je dostupná pouze v kombinaci bílého lamina a masivního buku v přírodním provedení. Tato kombinace zaujme každé dítě. Světlý design postele lze snadno doplnit barevnými doplňky, které ji dodají konečný vzhled.

Ložná plocha postele Carenia je 90×200 cm, součástí je také laťový rošt a matrace z PUR pěny, vysoká ca 8 cm. Dvě velké zásuvky jsou vyrobeny z bílého lamina a pro snadnější manipulaci opatřeny kolečky. Hranaté úchytky jsou barevně doladěny s masivními částmi postele.

Rozměry a montáž

Délka postele Carenia je 209 cm, šířka 98,5 cm. Výška rámu 37 / 53 cm. Hlavové čelo je vysoké 85 cm. Všechny potřebné rozměry naleznete také v galerii obrázků.

Nosnost lůžka je do 90 kg.

Postel s úložným prostorem Carenia je dodávána v demontu. Jednotlivé díly jsou balené v pevném kartonu. Montáž doporučujeme provádět ve dvou osobách dle přiloženého montážního návodu.

Čím postel Carenia zaujme?

Postel Carenia se zalíbí na první pohled. Designově řešená bočnice bude vaše díte jednoduše bavit. Velkou předností je také rozměr lůžka, matrace z PUR pěny i dva velké úložné prostory formou zásuvek.

Dekorace nejsou součástí ceny postele.

Hlavní technické údaje :

Šířka postele: 209cm
Hloubka postele: 98,5 cm
Výška postele: 85 cm
Výška rámu postele: 37/53 cm
Vyrobeno v EU.

 

Katalogové číslo: o8hkr0k3uddz0499 Kategorií: , , , , ,
Výrobce:MEBLOBED

Související produkty