Dřevěná manželská postel ELEN, buk

24 590 

Popis produktu

Dřevěná manželská postel ELEN je vyrobená z jádrového buku v parketové úpravě cink. Síla materiálu je 3 cm (čelo) a 2,6 cm (bočnice). Povrchová úprava je provedena nezávadným ekologickým lakem a nabízí možnost moření v několika dezénech – wenge, ořech, tabák, koňak , karamel (na obrázku), mahagon, třešeň nebo olše.

Tato postel z masivu vyniká hezkými jednoduchými liniemi, vhodnými do každé ložnice. Výška po horní hranu postele je 45 cm. Postel je opatřena speciálním kováním, která nabízí  možnost nastavení lehací výšky pomocí výškově stavitelného kování.

Cena postele je bez roštů, matrací a nočních stolků. Stolky naleznete níže v sekci “Doporučujeme dokoupit.” Do postele je vhodné umístit rošty v rámu. Plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Do postele tedy můžete dokoupit buď dvě matrace 80×200 nebo 90×200 a nebo jednu velkou.

Poradím si s montáží?

Postel ELEN je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Montáž této postele zvládne každá, alespoň trochu zručnější osoba za cca půl hodiny. Komfortnější pak bude montovat postel ve dvou. Montážní návod je dodáván pouze v elektronické podobě ve formátu PDF, který snadno zobrazíte na vašem mobilu či tabletu načtením QR kódu.

Hlavní technické údaje :

délka: 200/206 cm
šířka: 177/197 cm
výška čela u hlavy: 100 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 45 cm
výška prostoru pod postelí: 25,5 cm
nosnost: 2x 130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: vaqb7nhq5q3u4u6j Kategorií: , , , , ,
Výrobce:VYKONA

Související produkty