Dřevěná postel – dvoulůžko EVITA 3, masiv buk

22 275 

Popis produktu

Dřevěná postel – dvoulůžko EVITA 3

Dřevěná postel – dvoulůžko EVITA 3 je vyrobena z bukového masivu o síle 3 cm v průběžném provedení (není cink – foto ilustrační). Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku. Postel je možné nechat namořit – na výběr je několik provedení. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

I když je postel označená jako seniorská není určena jen pro starší osoby, je vhodná pro všechy, kteří mají rádi vyšší postele. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody a další nábytek do ložnice. Konstrukce postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný.

Tato postel z masivu vyniká precizním provedením, které kopíruje současné trendy. Konstukce postele obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možno libovolně nastavit.

Olympia – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Velkou předností postele je zvýšená lehací plocha, která zaručuje snadné vstávání a ulehání. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm.

Matrace a rošty nejsou součástí postele – doporučujeme do postele umístit rošty v rámu a matrace o rozměrech 160×200 nebo 180×200, kdy můžete volit buď jednu velkou matraci nebo dvě menší (80×200 nebo 90×200).

Technické údaje:

délka: 206 cm
šířka: 169/189 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 53 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6936 Kategorií: , , , , ,

Související produkty