Dřevěná postel IVA s úložným prostorem, výklop, masiv buk

32 520 

Popis produktu

Dřevěná postel IVA s úložným prostorem je vyrobená z masivu jádrového buku v parketovém designu zvaného cink. Síla materiálu je u čela 3 cm a u bočnic 2,6 cm.

Povrchová úprava postele je provedná pomocí nezávadného ekologického laku, postel je možné nechat namořit do několika krásných dezénů – wenge, ořech, tabák, koňak, karamel, mahagon, třešeň nebo olše.

Manželská postel IVA je vybavena speciálním kováním pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možné libovolně nastavit.

Tato postel patří do velmi žádáné kategorie Postele s úložným prostorem, kde naleznete další postele se zabudovanými úložnými prostory, které jsou dnes nepostradatelné v každé ložnici.

Postel IVA je dodávána včetně úložných prostorů, které mohou být přístupné buď z čela (od nohou postele) nebo z boku, záleží na zvoleném výklopném roštu. Úložný prostor je vyroben z masivu.

Cena postele je včetně 28 lamelových roštů, které jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech a je možné nastavit jejich tuhost. Rošty jsou opatřeny plynovými písty a tím umožňují snadný přístup do úložného prostoru. Nosnost každého roštu je do 130 kg.

Plocha pro matrace u této manželské postele může být 160×200 nebo 180×200. Pro lepší přístup do úložných prostor je vhodné na postel umístit 2 ks matrace buď o rozměru 80×200 nebo 90×200. V kategorii matrace 1+1 zdarma najde mnoho matrací v akčních cenách, kdy za cenu jedné obdržíte dvě matrace.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 169/189 cm
výška čela u hlavy: 100 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška bočnice: 50 cm (od země po horní hranu)
tloušťka materiálu: 30 mm čela, 26 mm bočnice, 26 a 20 mm výplně čel, 20 mm úložný prostor
nosnost: 2×130 kg
dodáváno v demontu s montážním návodem
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: 6988 Kategorií: , , , , ,
Výrobce:VYKONA

Související produkty