Halmar Halmar Klasická kuchyňská linka Perla 260 cm

11 090 

Popis produktu

Klasická kuchyňská linka Perla 260 cm
Vstupte do světa exkluzivní elegance s naší kuchyňskou linkou Perla, která vám umožní tvořit svůj vlastní prostor dle vašich představ. S unikátní možností konfigurace skříněk přinášíme do vaší kuchyně špičkový design spojený s inovativními plynovými zvedáky pro horní skřínky, jež zajišťují nejen estetiku, ale i mimořádnou pevnost.
Perla vám nabízí možnost vybrat si ze dvou elegantních barevných variant. Pro milovníky přírodního vzhledu jsme připravili kombinaci dubu artisan s tmavě šedým dekorem, zatímco druhá varianta spojuje dub sonoma s bílým dekorem pro moderní a svěží atmosféru. Horní deska s tloušťkou 28 mm je odolná vůči nárazům a poškrábání, a to díky dekoru dubu wotan pro první variantu dub artisan/tmavě šedá a pískovému dekoru desky pro dub sonoma/bílá.
Kuchyňská linka Perla je vyrobena z laminované MDF desky, což zaručuje nejen kvalitu provedení, ale také dlouhou životnost a snadnou údržbu. S touto kuchyňskou linkou přidáte do svého domova nejen funkčnost, ale i stylový prvek, který okouzlí každého návštěvníka. Objevte krásu a praktičnost spojené v kuchyňské lince Perla – vaše kulinářské dobrodružství teď může začít!

 

Katalogové číslo: P77349 Kategorie: ,
Výrobce:Halmar

Související produkty