Halmar Halmar TV stolek s policí NEST v dřevěném dekoru dubu lefkas

3 490 

Popis produktu

Moderní, ale přesto praktický, to je TV stolek Nest.

TV stolek s policí NEST v dřevěném dekoru dubu lefkas
TV stolek Nest je jasným zástupcem kombinace moderny s lehkými retro akcenty. Díky svému jednoduchému designu příjemně doplní vzhled celého obývacího pokoje a stane se nepostradatelným kusem nábytku. Díky několika šuplíkům a polici, budete bydlet nejen moderně, ale také prakticky.
Díky úložnému prostoru poskytne tento TV stolek efektní organizaci. Do jednotlivých šuplíků, je možné umístit další elektrotechniku nebo například fotoalba pro uschování vzpomínek. Celkově je stolek velice nedílnou součástí domácnosti, a to především z hlediska vytvoření místa, pro trávení společných chvil a vytváření filmových zážitků.
Konstrukce stolku Nest je vyrobena z velice pevného a odolného materiálu, který umožňuje používání stolku po dobu až několika let. Tímto materiálem, je oblíbené MDF, které je doplněno o vrstvu dýhy, která zabezpečuje přirozený dekor dřeva. Dekor v přírodní barvě dřeva je totiž nestárnoucí klasikou, která bude slušet každému obývacímu pokoji.  Dekor v odstínu dub lefkas tak krásně zahřeje celý prostor a podnítí šarm moderního designu.

odolný materiál
přírodní barevné provedení
retro design
praktické uspořádání
prostorný úložný prostor

 

Katalogové číslo: P72741 Kategorie: , , ,
Výrobce:Halmar

Související produkty