Luxusní čalouněná postel CLAUDIA, s úložným prostorem

25 990 

Popis produktu

Designová čalouněná postel Claudia je určena pro všechny kteří hledají špičkovovu kvalitu bez kompromisů. Je vyráběná v zakázkové čalounické dílně na Slovensku, kde jsou preciznost a špičkové zpracování na prvním místě. Díky volbě typu potahů a designu nožek si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Šířku ložné plochy je možno zvolit 160 nebo 180 cm. Na přání je možno vyrobit postel v šířce ložné plochy 200 cm a v délkách 210 nebo 220 cm. V případě zájmu o prodloužené nebo rozšířené provedení nám prosím zašlete poptávku emailem.

Silný rám jako garance pevnosti a dlouhé životnosti

Manželská postel Claudia má 5 cm silný rám, vyrobený z laťového dřeva. Všechny plochy a hrany jsou pečlivě a hladce čalouněné.

Výška korpusu postele je 35cm. Celková výška rámu bude závislá na typu zvolených nožek, které jsou k dispozici v dřevěném, kovovém nebo platovém provedení. Např. s nožkami výšky 12cm bude celková výška rámu 47 cm. Při použití matrace o výšce 20cm bude pak celková výška ložné plochy ca 60 cm nad zemí. 

Hlavové čelo je prohnuté, měkce očalouněné, s podélným a příčným prošitím. Výška čela 103 cm působí elegantně a pohodlně si zde můžete opřít svůj polštář.

Designové nožky a kvalitní potahové látky

K posteli si můžete vybrat libovolné provedení nožek dle obrázku. Požadavek je potřeba vepsat do poznámky v nákupním košíku. V případě neupřesnění požadavku budou dodány nožky Standard 1 plast.

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel potažená například skvělou tkaninou SORO. Potahy JAGUAR nebo MAGIC VELVET jsou navíc vybaveny těmito technologiemi:

Cleanaboo – speciální úprava omezující absorpci vody.
Petproof – tyto potahy mají zvýšenou odolnost proti zvířecím mazlíčkům.

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

 

 

Praktický úložný prostor do každé ložnice

Díky zabodovanému úložnému prostoru v posteli Claudia najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete.

Dno úložného prostoru tvoří vyztužená bílá sololitová deska s větracími otvory. Nosnost úložného prostoru je 25 kg na jedno lůžko. Využitelná úložná výška je cca 20 cm.

Přístup k úložnému prostoru je zajištěn volitelně pomocí čelních nebo bočních vyklápěcích roštů s posuvníky pro nastavení tuhosti pružení.

Čelně výklopné lamelové rošty nabízí možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. 

Pevné rohové spoje a jednoduchá montáž

Postel Claudia je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu.

Na montáž této postele si vyhraďte cca hodinu času. Vzhledem k větší hmotnosti jednotlivých dílů určitě doporučujeme montáž provádět ve dvou osobách.

K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Rohové spoje čel a bočnic tvoří speciální postelové hákové kování, již předmontované na jednotlivých dílech. Ke korpusu je dále potřeba namontovat nožky a středovou výztuhu.

 Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Vyrobeno s láskou na Slovensku

Poté, co si objednáte postel vašich snů, bude zakázkově vyrobená v čalounické dílně poblíž Oravy na Slovensku.

Vážíme si tradičních řemesel a pevně věříme, že kvalita českých a slovenských postelí, matrací, nebo roštů je stále špičková.

Důležité je vědět, že každá postel na míru prochází před odesláním finálním procesem kontroly kvality.

Vzhledem k zakázkové výrobě postelí z řady Luxury Bed není u těchto možné uplatnit vrácení zboží bez udání důvodů ve 14 denní lhůtě podle § 1829 Občanského zákoníku 89/2012 sb.

Na úvodním obrázku je postel Claudia nafocená v potahu MADRYT 985 a s kovovými nožkami ELEGANCE

Technické údaje:

vnější délka postele: 243 cm
vnější šířka postele: 170 / 190 cm
výška korpusu postele: 35 cm
výška čela: 103 cm
výška rámu postele: dle nožek 40 – 48 cm
hloubka úložného prostoru: ca 20 cm
nosnost na osobu: 130kg
vyrobeno na Slovensku
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: d1qslk334m9r84n7 Kategorií: , , , , ,
Výrobce:MATERASSO

Související produkty