Magnat Magnat Borovicová postel Nika 90 x 200 cm

1 590 

Popis produktu

“Minimalistická dřevěná postel, která najde své místo téměř v každé ložnici.”

Borovicová postel Nika 90 x 200 cm
Masivní postel Nika s ložnou plochou 90 x 200 cm je výjimečným kouskem nábytku, který vám přinese nejen pohodlí, ale také dotek rustikální krásy do vaší ložnice. Tato postel byla vytvořena s láskou k detailům a zároveň s ohledem na kvalitu a trvanlivost. Každý kus borovice byl pečlivě vybrán a zpracován, aby vytvořil unikátní design, který okouzlí vaše smysly. Přírodní textura dřeva se prolíná s jemnými liniemi postele, vytvářející harmonický celek, který se snoubí s různými styly interiérů.
Postel Nika je vyrobena z masivního borovicového dřeva o tloušťce 2,5 cm. Použití takto masivního materiálu, zajišťuje pevnou konstrukci, která zaručuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost postele. Dřevo je velice pečlivě zpracované, obroušené a poté povrchově upravené, a to třemi vrstvami ekologického laku. Použitý lak splňuje požadavky atestu Národního hygienického ústavu, díky čemuž má povolení být používán na předměty, se kterými přicházejí do kontaktu děti, (vše v souladu s normou DIN EN 71, cz.3). Naše nabídka pak dále také umožňuje vybrat jedno ze čtyř barevných moření: bílá, dub, olše, ořech – tak abyste si postel mohli přizpůsobit vlastním požadavkům.
K posteli doporučujeme zakoupit matraci a rošt v rozměru 90 x 200 cm z naší nabídky, ze které si jistě vyberou i ti náročnější zákazníci. Pokud si s výběrem nechcete dělat sta

 

Katalogové číslo: P96 Kategorie: , ,
Výrobce:Magnat

Související produkty