Manželská postel s úložným prostorem CS35009, 180×200 cm, černá ekokůže s krystalky Swarovski

24 160 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Manželská čalouněná postel se zvedacím roštem, CS35009 patří do modelové řady postelí KN nábytek, která se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a osobitým designem. Postel CS35009 zaujme především futuristickým designem vysokým elegantním polstrovaným čelem s kovovým prvkem a prakticky řešeným úložným prostorem. Korpus postele CS35009 je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,6 cm. Široké hrany korpusu jsou pod čalouněním měkce vystlány. Postel se bude vyjímat ve velké i menší ložnici, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Manželská postel CS35009 se vyrábí v jednobarevném provedení v materiálu černá ekokůže. Postel obsahuje drobné krystalky Swarovski. Dále máme v nabídce další typy Čalouněných dvoulůžkových postelí.

Úložný prostor uschová vše potřebné

Úložný prostor je součástí čalouněné postele CS35009 a nabízí úložnou hloubku cca 17 cm. Úložný prostor je středovou přepážkou rozdělen na dva oddělené boxy. Dělící deska zároveň slouží jako podpěra zvedacího roštu, proto celá postel snadno unese zátěž až 260 kg. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou. Tuto postel lze objednat i bez úložného prostoru. Pokud budete mít zájem o variantu bez úložného prostoru stačí, když nám to napíšete do poznámek, které naleznete v košíku.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí čelně výklopného lamelového roštu s kovovým rámem. Vyklápění roštu je zajištěno pomocí pístového mechanismu, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Výška výklopného roštu od země je 27 cm.

Manipulace a montáž

Čalouněná postel CS35009 je dodávána v demontovaném stavu a balená v odolných obalech, aby se k Vám všechny části dostaly v pořádku.

Montáž postele je velmi snadná a postupuje se dle přibaleného návodu. Postel není dodávána s matracemi ani s doplňky a lůžkovinami na fotografiích. Matrace lze objednat zvlášť.

Hlavní technické údaje :

délka: 220 cm
šířka: 200 cm
výška ložné plochy: 40 cm
výška hlavového čela: 96 cm
hloubka úložného prostoru: cca 17 cm
material: lamino, ekokůže
dodáváno: demont
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: h7qugpencva5nn5i Kategorie: , , ,
Výrobce:Nábytek KN

Související produkty