Manželská postel z masivu VAREZZA 2, masiv buk

19 935 

Popis produktu

Postel pro seniory VAREZZA 2

Postel pro seniory VAREZZA 2 vyniká především svým jedinečným čelem, které je vyrobené podle moderních trendů. Postel je vyrobena z masivního buku o síle 3 cm (čela, bočnice) v průběžném provedení (není cink – foto ilustrační), což dává plně vyniknout přirozené kráse a struktuře masivního dřeva. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Konstrukce této dřevěné postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Postel je možné nechat namořit – na výběr je několik provedení od krásných přírodních dezénů jako např. třešeň, ořech, calvados až po moderní celokrycí bílé moření.

VAREZZA 2 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Velkou předností této postele je zvýšená lehací plocha, která zaručuje snadné vstávání a uléhání. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm.

Konstukce postele obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možné libovolně nastavit.

Postel je dodávána bez matrací a roštů – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Do postele můžete vložit dvě matrace buď o rozměrech 80×200 nebo 90×200. Postel je určená k umístění roštů v rámu.

I když je postel označená jako postel pro seniory není určena jen pro starší osoby, je vhodná pro všechy, kteří mají rádi vyšší postele. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody a další nábytek do ložnice.

Technické údaje:

délka: 206 cm
šířka: 181/201 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6938 Kategorií: , , , , ,

Související produkty