Masivní postel z masivu SOFIA F113 180×200, masiv buk

30 231 

Popis produktu

Manželská postel z masivu SOFIA F113 180×200 patří do nábytkové řady Ložnice SOFIA a FLORENCIA, která je řazena mezi stylové ložnice.

Postel SOFIA má širokou nabídku barevného provedení. Na obrázku namořena v odstínu – dub tmavý B3

Postel je vyrobena z masivu buku v provedení cink (parketový vzhled) s povrchovou úpravou vodouředitelného atestovaného laku.

Čelo postele vyniká svým zpracováním do oblouku.

Manželská postel je dodávána bez roštu, matrací a šuplíku. Do této postele můžete dokoupit buď jednu matraci 180×200 nebo dvě matrace 90×200. V kategorii matrace 1+1 zdarma najdete matrace o rozměrech 90×200, které jsou k dostání v akčních cenách.

Postel SOFIA je vyrobena tak, aby ranní vstávání bylo co nejpříjemnější a proto je postel vybavena nastavitelným kováním, které umožní nastavit výšku lehací plochy až na 65 cm při použití matrace o výšce 20 cm. Veškeré hrany jsou dokonale zaobleny, díky kterým se nebudete moct otloukávat.

Speciální nastavitelné kování zajišťuje nastavení roštu v rozmezí 7 cm.

Pokud si nejste jistí s výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrace.

Neměli byste zapomínat, že k manželské posteli SOFIA lze doobjednat další prvky jako jsou noční stolky, komody, skříň a úložný prostor, které jsou nezbytnou součástí vaší ložnice.

Úložný prostor lze vybrat ze dvou variant, formou šuplíku či úložného boxu, ke kterému je zapotřebí mít čelní nebo boční výklopné rošty.

 

Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@bezvapostele.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické údaje:

délka: 223,5 cm
šířka: 172/192 cm
výška čela u hlavy: 110 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 50 cm
nosnost: 2 x 130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 10220 Kategorií: , , , ,
Výrobce:DOMESTAV

Související produkty