Ortopedická matrace GUARD ANTIBACTERIAL 90×210, 140Kg, 20cm

11 088 

Popis produktu

Ortopedická matrace GUARD ANTIBACTERIAL v prodlouženém rozměru 90×210 patří mezi 20 cm vysoké středně tuhé oboustranné matrace s nosností 140 Kg. Jednu stranu matrace tvoří povrchová vrstva z hybridní pružné pěny se speciálním CUBE profilováním. Druhá strana je tvořená  HR studenou pěnou Flexi.

Matraci GUARD můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií.  Díky zpevněné kontstrukci bočních stran matrace napomůže při vstávání a ulehání.

Špičkový potah Medical s přírodními vlákny Tencel a Lyocell zajistí dostatečné provětrání a  bezpečnou ochranu před roztoči a mikroorganismy.

FEST-BOK systém = ochrana proti deformaci boků matrace

Matrace GUARD ANTIBACTERIAL v sobě ukrývá speciální systém zpevněných boků. Nejen starší lídé, ale i osoby se sníženou pohyblivostí zcela jistě ocení, že se při vstávání či ulehání na postel nedeformuje boční hrana matrace.

Tyto boční strany jsou totiž opatřeny speciální vrstvou vyztužené pěny, která boční deformaci přesvědčivě zamezí. Vstávání a ulehání na postel tak bude s matrací GUARD velmi pohodlné.

 

Složení matrace GUARD ANTIBACTERIAL

Matrace GUARD 90×210 patří mezi vyšší oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 20cm.

Jednu stranu matrace tvoří ca 9 cm vysoká vrstva Hybridní pěny BLUE ( modrá vrstva ), která v sobě spojuje vzdušnost a pružnost studené pěny a přizpůsobivost paměťové pěny.  Povrchová profilace CUBE skvěle reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení.

Z druhé strany matrace se nachází ca 9 cm vysoká bílá vrstva HR studené pěny Flexifoam. Tato strana je pocitově o něco tužší a odolnější vůči deformacím. Díky této pěně je zajištěna stabilita a dlouhá životnost celé matrace.

Boční strany ( systém FEST-BOK ) tvoří Flexifoam pěna bránící prosedění okraje matrace.

Antialergický potah MEDICAL s přírodními vlákny

Matrace GUARD je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Medical Concept. Jedná se o svěží potah s přírodními vlákny Tencell a Lyocell, které výborně pracují s vlhkostí a omezují tak riziko pocení. Středová část potahu je opatřená Thermo control mřížkou, díky které dovede jádro matrace dobře větrat.

Potah je pečlivě prošitý dutým vláknem a je pratelný v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 280g/m2.

Manipulace, vybalení matrace

Matrace se dodává v celku, rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – tj. 90x210x20 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 16 kg. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Test komfortu při ležení a spánku

Matraci GUARD ANTIBACTERIAL jsme otestovali ve dvojici – muž o hmotnosti 95kg a žena o hmotnosti 65kg (odborný fyzioterapeut). Strana s hybridní BLUE pěnou je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná při poloze spánku na boku.

Na straně se studenou pěnou Flexifoam se leží také skvěle. Tato strana je pocitově tužší a bude vhodná pro spánek a odpočinek v poloze na břichu nebo na zádech. Celková tvrdost matrace je pocitově střední.

Technické údaje:

rozměr: 90×210 cm
počet zón: 7
výška matrace: ca 20 cm
nosnost: 140 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky, na proležení jádra 5 let

 

Katalogové číslo: bmntb3mnz6i70evw Kategorie: , , ,
Výrobce:TROPICO

Související produkty