Postel boxspring s úložným prostorem NOVO – dlouhé čelo

7 430 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Boxspringová postel s úložným prostorem NOVO patří do modelové řady Boxspring Extra českého výrobce postelí NewDesign, který se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Výhodou postele je především vysoká výška ložné plochy a systém pružení díky integrovanému pružinovému boxu s horní matrací. Postel NOVO zaujme také velkým úložným prostorem, přístupným bočně výklopným roštem.

 

Vysoká kvalita v ideálních rozměrech

Jednolůžkovou americkou postel NOVO je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 80×200 nebo 90×200 cm.

Hlavním prvkem této postele je speciální matrace o výšce 22cm s integrovaným roštem. Základ této matrace tvoří dřevěný lamelový rošt. Na tomto roštu je uložen speciální pružinový systém, zajišťující skvělé rozložení váhy člověka. Horní část této matrace tvoří vrstva nosné pružné pěny.

Volitelnou součástí postele je také horní Topper o výšce ca 6cm, tvořený vrstvou kvalitní HR studené pěny.

 

 

Úložný prostor uschová vše potřebné

Úložný prostor je součástí americké čalouněné postele NOVO a nabízí úložnou výšku ca 23 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí bočně výklopné konstrukce.

Vyklápění je zajištěno pomocí pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

 

Použitý materiál a funkční rozměry

Korpus postele NOVO je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška čel je 95 cm. Čelo je příjemně a měkce očalouněné. Vysoké dlouhé čelo a měkkou výplň oceníte především při opření, například při čtení knížky.

Nožka postele je dřevěná, standardně vyráběné v přírodním odstínu masivu buku, vysoká 6 cm. V případě zájmu je možné zvolit jiný typ nožek a odstínu – viz obrázek. V takovém případě prosíme požadavek vepsat do poznámky u odesílání objednávky ( nožky č.1 a č.2 mají výšku 6 cm )

Výsledná výška lehací plochy s použitím nožek č. 3-6 a topperu je ca 63 cm. Tato výška umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel. U nožek č.1 a 2 bude výška ca 57cm nad zemí.

 

Materiál a barevnost potahových látek

Americká postel boxspring NOVO je navržena v jednobarevném provedení a nabízí možnost velkého výběru potahových látek. V nabídce naleznete oblíbené potahy voděodolné látky typu Mikroplyš, které jsou omyvatelné a jednoduché na údržbu.

Přehoz a polštáře nejsou zahrnuty v ceně postele.

Manipulace a montáž

Americká postel boxspring NOVO je dodávána ve třech dílech. Samostatné lůžko s matracemi a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou v samostatné krabici.

Montáž je snadná. Boční čelo se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožka se rovněž lehce přišroubuje. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Hlavní technické údaje :

délka: 210 cm
šířka: 90/100 cm
výška ložné plochy: 63/57cm
výška zadního čela: 95 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 130kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čela samostatně
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: fm6o9hguefz886t1 Kategorií: , , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty