Postel dvoulůžko s čely Miloslav, 160×200, 180×200, masiv buk

18 490 

Popis produktu

Proč koupit tuto postel?

Vysoké hlavové a nožní čelo
Pevný robustní rám z masivního dřeva buku, kvalitní dílenské opracování
Rychlá a bezproblémová montáž
Celkově skvělý poměr cena vs. užitná hodnota
Český výrobek – vyráběno v menší zakázkové truhlárně

 

 

Dřevěná postel s čely Miloslav je oblíbeným nábytkem v oddělení postele z masivu. Je vyrobena z masivního dřeva buku a na první pohled zaujme svým hezkým jednoduchým tvarem.

Postel se vyrábí ve dvou provedeních – s plochou pro matrace 180×200 cm nebo 160×200 cm. Poměr cena vs. užitná hodnota je zde velmi příjemný a proto můžeme postel z masivu buku Miloslav zcela jistě doporučit.

Vzhled a design – zaujme na první pohled

Rám dřevěné postele Miloslav je vyroben z bukového dřeva, které se vyznačuje zejména pevností.

Celkový vzhled této manželské postele je vskutku povedený. Hlavové a nožní čelo postele jsou vyrobeny v elegantním designu se svislými latěmi. Všechny hrany jsou hezky a precizně zpracovány a jsou velmi příjemné na dotek. Povrch dřeva je kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký.

Pevnost, odolnost a další vlastnosti

Tloušťka použitého dřeva je zde 2,5 cm, postel tedy bezproblému unese dvě až 130 kg vážící osoby. Rohový spoj bočnice a čela je řešen pevně – pomocí dvou hlavních stahovacích šroubů a dřevěných kolíků. Postel z masivu Miloslav je po smontování dostatečně bytelná, nijak se nevikle a je připravena plnit běžnou fukci každodenního zdravého spánku. Uprostřed postele se nachází středová výztuha s podpěrnými nohami.

Čelo u hlavy má výšku 87 cm, takže si o něj můžete bezproblému opřít polštář. Výška čela u nohou je 70 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 58 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel.

Rošty a matrace

Rošty a matrace nejsou zahrnuty v ceně postele. K posteli doporučujeme vybrat pevné lamelové rošty, rošty polohovací nebo rošty motorové ( je potřeba 2ks o rozměru 90×200 nebo 80×200 cm ). Matrace můžete rovněž vybrat z naší nabídky – například pomocí průvodce výběrem matrace

Rychlá a jednoduchá montáž

Celý výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném provedení kvůli snadné manipulaci. Jednotlivé části rámu postele ( čela a bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložena krabička s kováním a montážní návod v grafické obrázkové podobě. Smontování postele je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden zručný člověk. Celá montáž zabere cca půl hodiny práce. Při montáži je potřeba pouze běžný křížový šroubovák, imbus klíč a popř. kladívko na zatloukání kolíků. Žádné další speciální nářadí není nutné. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže je možné postel kdykoli v budoucnu zpětně rozložit, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

délka: 215 cm
šířka: 168/188 cm
výška čela u hlavy: 87 cm
výška čela u nohou: 70 cm
nosnost rámu: 2x 130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: m4zd3dwhyg4m13sz Kategorií: , , , , ,
Výrobce:GR design

Související produkty