Postel dvoulůžko s úložným prostorem VAREZZA 6B, masiv buk – moření třešeň

27 256 

Popis produktu

Manželská postel VAREZZA 6B

Manželská postel VAREZZA 6B – konstrukce postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Postel je vyrobena z masivního buku o síle  3 cm v průběžném provedení. Povrchová úprava postele je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku v odstínu třešně. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou. Čelo postele je ozdobeno drážkováním, které dodává posteli pěkný vzhled. 

Tato postel z masivu nabízí možnost volby výšky lehací plochy a to buď 44 cm nebo 50 cm. Výška čela u hlavy závisí na výšce postranice: při výšce postranice 44 cm je výška čela 90 cm a při výšce postranice 50 cm je výška čela 96 cm.

Velký úložný prostor – spousta místa pro různé věci

Postel je dodáváná včetně hlubokého úložného prostoru, ktery je nepostradatelný v každé ložnici. Úložný prostor může být vyrobený z masivu stejně jako postel, nebo můžete zvolit ekonomickou variantu úložného prostoru z lamina, který bude dodán v podobném odstínu jako dřevěná postel.

Matrace nejsou součástí postele. Do postele je vhodné vložit dvě matrace buď o rozměrech 80×200 nebo 90×200. Pokud si nevíte rady s výběrem matrací, doporučujeme náš průvodce výběrem matrací, kterým vám pomůže snadno a rychle vybrat ty správné matrace právě pro vás.

Kvalitní vyklápěcí rošty v ceně postele

Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu – lamelových nebo laťových roštů. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Nosnost základních roštů je 120 Kg, nosnost zátěžových pak 150 Kg.

Technické údaje:

délka: 206 cm
šířka: 166,4/186,4 cm
výška čela u hlavy: 90/96 cm
výška čela u nohou: 44/50 cm
výška k bočnici: 44/50 cm
hloubka úložného prostoru: 34/40 cm
nosnost rámu postele: 2×160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6965 Kategorií: , , , , ,

Související produkty