Postel dvoulůžko z masivu EVITA 6, masiv buk – olej tabák

20 817 

Popis produktu

Postel z masivu EVITA 6

Postel z masivu EVITA 6 senior – je vyrobená z tvrdého masivu buku v průběžném provedení o síle 3 cm. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku v odstínu tabáku. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

EVITA 6 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Velkou předností této postele je zvýšená lehací plocha, která zaručuje snadné vstávání a ulehání. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 60 cm. Postel obsahuje speciální nastavitelné kování, výslednou výšku lehací plochy je tedy možné přizpůsobit dle vašich potřeb.

Tato krásná postel pro seniory vyniká především svým moderním designem a vysoku kvalitou zpracování. Konstrukce postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody, výsuvný úložný prostor aj.

Matrace a rošty nejsou součástí postele. Plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Postel je určená k umístění roštů v rámu.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 169/189 cm
výška čela u hlavy: 88 cm
výška čela u nohou: 53 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 30 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6929 Kategorií: , , , , ,

Související produkty