Postel dvoulůžko z masivu Varezza 7, masiv buk – olej tabák

23 949 

Popis produktu

Postel pro seniory VAREZZA 7

Postel pro seniory VAREZZA 7 představuje velmi pevnou a stabilní postel, její povrch je hladký a kvalitně opracovaný. Postel je vyrobena z masivu buku o síle materiálu 3 cm (čela, bočnice) v průběžném provedení, který dává plně vyniknout přirozené kráse a struktuře bukového dřeva. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku v dezénu tabáku. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Dominantní prvkem na posteli je její elegantní čelo, které vyniká špičkovým provedením a propracovaným designem. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody, zásuvku pod postel nebo toaletní stolek, vše vyrobené ve stejném designu.

VAREZZA 7- vysoká postel pro pohodlné vstávání

Postel se vyrábí se zvýšenou lehací plochou, která zaručuje snadné vstávání a uléhání. Výška rámu postele je 50 cm, konstukce postele navíc obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možné libovolně nastavit. Při použití matrace 16 cm může být výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm.

Postel je dodávána bez matrací a roštů – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Do postele můžete vložit dvě matrace buď o rozměrech 80×200 nebo 90×200. Postel je určená k umístění roštů v rámu.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 181/201 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6968 Kategorií: , , , , ,

Související produkty