Postel s vyklápěcím roštem Darvin 90×200, masiv buk

10 490 

Popis produktu

Jednoduchá konstrukce a manipulace

Postel s vyklápěcím roštem Darvin je vyrobená z pevného masivního bukového dřeva. Je vhodná zejména pro ty, kteří se potýkají s menším prostorem a využívají například obývací prostor zároveň jako ložnici.

Součástí postele jsou pevné laťové rošty. V naší nabídce naleznete také jiné varianty rozkládací postele s výklopným roštem Darvin.

 

Praktický úložný prostor

Jednolůžková postel Darvin nabízí pohodlný spánek i praktický úložný prostor. Výška rámu postele je 32 cm. Postel je také vybavena pevným výklopným laťovým rošemt, který poskytuje bezproblémový přístup do úložného boxu.

Snadný výklop roštu zajišťuje pružinový zvedací mechanismus. Nosnost roštu je 130 kg.

 

Vzhled a design – jednoduchost a elegance

Rozkládací postel s vyklápěcím roštem Darvin je vyrobena v kombinaci z 2 a 3 cm silného kvalitního bukového dřeva v provedení průběžném. Všechny hrany jsou pečlivě a hladce opracované.

Provedení postele může být přírodní ( pouze úprava bezbarvým ekologickým lakem ), nebo je možno vybírat z velké nabídky odstínu moření z nabídky u této postele.

 

Pevné rohové spoje jsou zárukou dlouhé životnosti

Postel s roštem Darvin je dodávána v částečném demontu, rám postele je již smontovaný, čela jsou balena samostatně. Pro manipulaci s balíky je zapotřebí dvou osob. Součástí je také montážní návod v grafické podobě, díky kterému bude montáž hračka. Přesto z naší zkušenosti, doporučujeme montáž provádět ve dvou osobách.

Součástí této postele je kvalitní laťový rošt, na který jsou vhodné všechny typy matrací.  Vhodné sady matrací naleznete v nabídce příslušenství k této posteli.

Matrace nejsou součástí postele.  Postel je dodávána v částečném demontu a součástí je návod včetně všech spojovacích prvků.

 

Technické údaje:

Délka: 207 cm

Šířka: 96 cm

Výška: 61 cm

Výška rámu postele: 32 cm

Rozměr úložného boxu: š.183 x hl. 90 x v.16 cm

Nosnost: 130 kg

Dodáváno v částečném demontu

Vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: d5lys50xnayyxl9z Kategorií: , , , ,
Výrobce:GBI

Související produkty