Rozkládací postel s matracemi a polštáři TETRIS, bílá lesk/černá

16 490 

Popis produktu

Rozkládací postel TETRIS vyniká jednoduchým elegantním designem a kvalitním zpracováním rámu. Je vhodná pro příležitostné rozkládání jak v menších bytech, tak v dětských a studentských pokojích, nebo například obýváku. V ceně postele je rozkládací matrace, polštáře a loketní opěrky.

Moderní provedení postele v dekoru Bílá lesk krásně zapadne do interiéru jakékoli menší i větší místnosti. V naší nabídce naleznete i jiné barevné provedení rozkládací postele Tetris.​​

Jednoduché rozkládání zvládne každý

Ve složeném stavu , kdy lze postel využívat jako pohovku, má postel sedací plochu 75×195 cm.

Díky rozkládacímu systému na skrytých kolečkách můžete rychle připravit nocleh například pro nečekanou návštěvu. Postel je možno rozložit pouhým jednoduchým potažením za úchytky. Vznikne tak dvoulůžko o rozměru ca  155×195 cm. 

Celkový vzhled této postele je jednoduchý a funkční. Čela u hlavy a nohou jsou plná, bez otvorů či průhledů, ze zaoblením předních rohů. Výška čel je 72 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška sedací plochy je ca 48 cm. Výška ložné plochy po rozložení je ca 35 cm nad zemí.

Pevný materiál a trvanlivá konstrukce

Čela rozkládací postele Tetris jsou vyrobeny z 2,2 cm silného lamina. Korpus je pak vyroben z 1,8 cm laminované desky. Úložný prostor je přímo integrován v rámu výsuvné postele.

Všechny hrany jsou olepeny tzv. ABS hranou, která je odolná vůči mechanickému poškození.

Součástí ceny postele je ca 13 cm vysoká pěnová překlápěcí matrace, loketní opěrky a 3ks polštáře. Čalouněné prvky jsou potaženy černou sametovou tkaninou, která se pyšní technologiemi Easy Clean ( odpuzuje rozlité tekutiny ) a PET Friendly ( zabraňuje zachytávání chlupů od domácích mazlíčků )

Praktický úložný prostor se vždy hodí

Součástí rozkládací postele Tetris je úložný prostor, do kterého je přístup zajištěn pomocí vyklápěcí desky. Snadnému zvedání pomáhá pružinový mechanismus na obou stranách postele, díky němuž je zvedání a zpětné sklopení deskového roštu velmi jednoduché.

Maximální využitelná úložná výška je až 16 cm. Vnitřní rozměry úložného prostoru jsou ca 187 x 68 cm.

Dno úložného prostoru je řešeno sololitovou deskou, která má ve spodní části výztuhy. Zatížení úložného prostoru může být až 20Kg.

​Montáž postele je jednoduchá

Rozkládací ostel Tetris je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba. 

Montáž této postele je ideální provádět ve dvou osobách. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků a plochý + křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

rozměry ve složeném stavu: d. 200,5 cm, š 79,5 cm, v 72 cm
rozměry v rozloženém stavu: d. 200,5 cm, š 153,7 cm, v 72 cm
ložná plocha v rozloženém stavu: 155×195 cm
výška čel: 72 cm
síla materiálu: 2,2/1,8 cm
nosnost: 2×100 kg
vyrobeno v EU
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: t1sgmlnd39pn6o1l Kategorií: , , , ,
Výrobce:INTENA

Související produkty