Sada čalouněných matrací REMIRA k rozkládací posteli 80×200, 2x40x200 (půlená)

12 990 

Popis produktu

Tuto sadu matrací tvoří hlavní matrace 80×200 cm a půlená matrace 2x40x200 cm. Celková maximální plocha po rozkladu je 180×200 cm. Sada je určena k rozkládacím postelím např. Tandem, Tina, Ester, Flexi, Gabriel a dalším, které nabízí kombinaci pohodlné pohovky i prostorného lůžka jak pro každodení spaní jedné osoby, tak i přespání dvou osob.

Matrace Remira patří mezi tzv. poločalouněné 14 cm vysoké kombinované matrace s nosností do 120 Kg. 

Tuto matraci můžeme doporučit pro děti, studenty, muže a ženy všech věkových kategorií, kteří hledají spíše tvrdší jednoduchou ekonomickou sadu matrací s barevným potahem matraci za nízkou cenu.

Složení matrace Remira

Spodní matrace (vcelku) má jádro ze 5 cm vysoké zátěžové RE pěny o hustotě 80 kg/m3. Povrchové vrstvy jsou tvořený 4 cm vysokou tvarovanou PUR pěnou 35 kg/m3. Součástí jádra jsou ventilační otvory po celé délce matrace.

Díky tomuto složení je matrace pohodlná jak při ležení, tak zároveň odolná zátěži při sedu na složené rozkládací posteli.

Půlený opěrák matrace je vyroben z cca 13 cm vysoké PUR pěny Econera o hustotě 35 kg/m3. Při rozložení matrace, také tato část dobře reaguje na tlak a optimalizuje jeho rozložení.

Kombinovaný potah Bombay / Tencel

Matrace Remira je mimo ležící plochu celá čalouněná v barevné potahové látce Bombay. Tato látka nabízí vysokou odolnost, nešpinivou voděodpudivou úpravu a splňuje normu o nehořlavosti. Na výběr je několik barevných odstínů.

Plocha matrace pro ležení je opatřena bílým potahem typu Tencel. Tento potah je velmi příjemný na dotek a vyznačuje zvýšenou funkcí odvodu vlhkosti z povrchu potahu. Výplň tohoto potahu tvoří duté vlákno.

Kombinovaný potah je možné na dlouhé hraně rozepnout a prát v pračce na 60°C.

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Remira je velmi jednoduchá. Tato sada matrací se dodává v celku, tj. rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr obou matrací – např. 2 balíky 80x200x14 cm. Hmotnost každého balíku je cca 11 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena v pevném igelitovém obalu, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matrace ihned používat.

Technické údaje:

rozměr: 80×200 + 2x40x200 cm
počet zón: bez zónování
výška matrace: cca 14 cm
nosnost: 120 kg
tvrdost na stupnici 1-5:4
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky

 

Katalogové číslo: dlv1sf4gycu91h7z Kategorií: , , , ,
Výrobce:AHORN

Související produkty