Seart Seart Masivní noční stolek Rustyk 2

5 690 

Popis produktu

Dřevěný noční stolek Rustyk 2
Máte pocit, že vám v ložnici něco chybí? Pořiďte si k posteli noční stolek Rustyk 2 a tento pocit okamžitě zmizí!

Dřevěný noční stolek Rustyk 2
Už se vám uprostřed noci stalo, že jste dostali obrovskou žízeň, ale neměli jste po ruce sklenici vody? Určitě se shodneme na tom, že je otravné vstát z vyhřátého lůžka a jít se napít. Nic podobného by se vám nestalo, pokud by po boku vaší postele stál dřevěný stolek Rustyk 2!
Noční stolek Rustyk 2 je vyrobený z kvalitního masivního borovicového dřeva. To má svou nezaměnitelnou vůni i barvu, pro kterou si jej okamžitě oblíbíte. Díky svému designu se hodí do jakkoli pojaté ložnice, do které vnese nový nádech a příjemný šmrnc.
Součástí dřevěného stolku Rustyk 2 jsou 2 praktické šuplíky umístěné na dřevěných kolejnicích. Základem je robustní borová podstava, která je pro vás jistotou vysoké stability – ať už si na stolek odložíte cokoli, ani to s ním nehne. Třešničkou na dortu je široká deska, na kterou si můžete postavit lampičku, odložit zde sklenici s vodou, rozečtenou knihu nebo fotku vašich dětí.
Dřevěný noční stolek Rustyk 2 měří 50 centimetrů na výšku a je proto vhodný k nižším postelím, u kterých chcete mít vše pohodlně na dosah ruky. Nebudete se muset pro odložené předměty nepříjemně ohýbat ani složitě natahovat. A to je to pravé pohodlí!
 
 
Rada dekoratéra: Do interiérů zařízených ve stylu retro se nejlépe hodí nábytek voskovaný. Je však třeba dbát i o detaily, které stylizaci retro podtrhují. Jsou jimi například noční lampy s kulatými svítidly či ozdobné mosazné rámečky fotografií. 
 
 

Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!

 

Katalogové číslo: P3546 Kategorie: , , ,
Výrobce:Seart

Související produkty