Vysoká manželská postel z masivu ARLETA 2, masiv buk

20 619 

Popis produktu

Postel pro seniory ARLETA 2

Postel pro seniory ARLETA 2 je velmi pevná a stabilní postel, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Postel lze charakterizovat špičkovým provedením a propracovaným designem.

Kvalitní ekologická povrchová úprava

Postel je vyrobena z masivního buku v průběžném provedení, který dává plně vyniknout přirozené kráse a struktuře masivního buku. Tloušťka masivu je bočnice 2,5 cm a čela 3 cm a výplň čel 2 cm. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku. Postel je možné nechat namořit – na výběr je několik provedení. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Konstukce postele z masivu obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možno libovolně nastavit.

ARLETA 2 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Velkou předností této postele je zvýšená lehací plocha, která zaručuje snadné vstávání z postele. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm.

Postel je dodávána bez matrací a roštů. Do postele je vhodné umístit rošty v rámu. Plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 166/186 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 54 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6922 Kategorií: , , , , ,

Související produkty