Vysoká postel boxspring Amanda, 90×200 s matrací a topperem

10 790 

Popis produktu

Stylová boxspringová postel AMANDA je určena pro všechny, kteří hledají vysokou čalouněnou postel a matracemi a topperem v ceně. Originální prošívaný vzor v hlavovém čele dává posteli Amanda punc nevšedního luxusu. Tato postel je vyráběná v zakázkové čalounické dílně, kde kvalitní postup výroby patří mezi hlavní priority. Díky volbě typu a barvy potahů si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Na přání je možno vyrobit postel v šířce ložné plochy 90 a 100 cm. V případě zájmu o rozšířené provedení nám prosím zašlete poptávku emailem.

Pevný rám a pružinová matrace s topperem pro pohodlný spánek

Manželská postel Amanda má rám vyrobený z bílého lamina. Všechny plochy a hrany rámu jsou pečlivě a hladce čalouněné.

Na rámu postele se nachází hlavní matrace, tvořená jádrem z odolných bonellových pružin. Boční strany matrace jsou rovněž pečlivě očalouněné ve stejném potahu jako postel. Horní strana matrace má bílý hygienický potah. Výška matrace včetně potahu je ca 20 cm.

Součástí postele je také vrchní Topper, vyrobený z vysokoelastické pěny o výšce ca 3,5 cm. Topper je opatřen pratelným bílým hygienickým potahem. Celková tuhost matrace s Topperem je střední.

Výška designových nožek je 2,5 cm a celková výška ložné plochy je včetně nožek je 51,5 cm.

Velký úložný prostor si oblíbí každý

Díky zabudovanému úložnému prostoru v posteli Amanda najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete. Z důvodu zvýšení pevnosti celé konstrukce je vnitřní prostor vyztužen dvěma laminovanými příčkami.

Dno úložného prostoru tvoří bílá sololitová deska. Nosnost úložného prostoru je cca 20 kg. Využitelná úložná výška je cca 25 cm.

Matrace včetně roštové konstrukce je bočně vyklápěcí pomocí textilního ucha a zvolit si lze pravé nebo levé otevírání (viz. obrázek). Při prokliknutí přes košík stačí napsat do poznámek o kterou vaariantu máte zájem.

Vyklápění zajištěno pomocí kvalitního pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. 

Kvalitní potahové látky

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel Amanda potažená skvělou tkaninou ANTONIO nebo oblíbenými potahy MATT VELVET a MONOLITH.

Všechny potahy jsou vybaveny speciální technologií WATTER REPELLENT – speciální úprava omezující absorpci vody ( rozlití kávy, čaje nebo jiných tekutin )

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Snadná jednoduchá montáž

V dodávce čalouněné postele je vždy samostatně balené čelo a samostatně balené korpusy, které jsou dodávany vcelku – již slepené, smontované.

Je tedy potřeba počítat s tím, že čalouněné postele jsou náročnější na manipulaci a prostor pro vytáčení. Hmotnost takového korpusu je až ca 45 kg a k manipulaci jsou tak potřeba vždy minimálně 2 osoby.

Samostatná montáž je již jednoduchá. Nejprve se ke korpusu přišroubují nožky. Čelo postele se následně z horní strany nasune na korpusy pomocí již namontovaného zásuvného kování. Více o montáži se dočtete v článku jak smontovat čalouněnou postel. Počítejte, že vybalení a montáž čalouněné postele zabere podle modelu 0,5 až 1 hodinu práce.

Na úvodním obrázku je postel Amanda nafocená v potahu SORO 90.

Technické údaje:

délka: 210 cm
šířka: 91 cm
výška ložné plochy: 51,5 cm
výška hlavového čela: 105,5 cm
nosnost: 110 Kg
max. zatížení úložného prostoru cca 20 Kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čelo samostatně
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: v772q1fashzmxf92 Kategorií: , , , ,
Výrobce:SOFI

Související produkty