Zdravotní matrace VISCO BAMBOO, 100×210, líná pěna

5 990 

Popis produktu

Matrace VISCO BAMBOO 100×210 patří mezi 16 cm vysoké ekonomické oboustranné matrace. Měkčí stranu tvoří povrchová vrstva z profilované líné paměťové pěny. Tvrdší strana je tvořená profilovanou PUR pěnou s nopkovaným profilováním.

Tuto matraci můžeme doporučit ideálně pro děti, studenty a také dospělé osoby hledající měkčí ekonomickou matraci s línou pěnou. Díky skvělému potahu Bamboo je matrace vhodná také pro alergiky.

Složení matrace VISCO BAMBOO

Matrace Visco Bamboo patří mezi nižší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu ca 16cm.  Jádro matrace je vyrobeno z ca 7 cm vysoké kvalitní pěny Flexifoam. Jádro dobře reaguje na tlak a optimalizuje jeho rozložení.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 4,5 cm vysoká vrstva líné paměťové pěny tvarované do jemně masážních nopů. Tato strana je celkově měkčí a skvěle se dovede přizpůsobit tvaru těla a páteře. 

Z druhé strany matrace se nachází ca 4,5 cm vysoká vrstva ověřené PUR pěny, rovněž tvarované do masážních nopů. Profilace slouží k zajištění maximální cirkulace vzduchu a k odvodu případné vlhkosti.

Potah matrace BAMBOO = skvělá tepelná izolace

Matrace Visco Bamboo je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem BAMBOO. Tento potah je prošitý vrstvou dutého vlákna pro zajištění výborné tepelné izolace. Díky bambusovým vláknům tento potah velmi dobře absorbuje vlhko nahromaděné během spánku a následně jej přirozenou cestou odvětrá. 

Další skvělou vlastností potahu Bamboo je také schopnost udržovat stálou povrchovou teplotu 37°C. Tzn. že v zimě potah nechladí a v létě naopak nehřeje a tedy omezuje pocení.

Potah Bamboo je hladký a velmi příjemný na omak. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C.

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Visco Bamboo je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – tj. 100x210x16 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 16 kg. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

rozměr: 100×210 cm
výška matrace: cca 16 cm
nosnost: 120 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky, na proležení jádra 3 roky

 

Katalogové číslo: iboha0p9tz8x5pkq Kategorie: , , ,
Výrobce:TROPICO

Související produkty