Americká postel boxspring CS34010, s matrací a úložným prostorem, tyrkysová, 140×200 cm

16 790 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Boxspringová postel s úložným prostorem CS34010 patří do modelové řady postelí KN nábytek, která se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a osobitým designem. Postel CS34010 zaujme především vysokou a pohodlnou lehací plochou i úložným prostorem, přístupnými bočně výklopnými rošty. Postel se bude vyjímat ve velké i menší ložnici, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Americká postel CS34010 se vyrábí v jednobarevném provedení tyrkysová látka. Dále máme v nabídce další typy Amerických postelí boxspring v rozměru 140×200 cm. Korpus postele CS34010 je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm.

Kvalitní matrace a topper v ceně postele

Součástí vysoké postele CS34010 jsou také dvě bonelové (pružinové) matrace. Matrace jsou z boční strany designově sladěné s korpusem a hlavovým čelem postele. Pro větší stabilitu jsou matrace k sobě spojeny zipem a ve spodní části jsou gumovými popruhy přichyceny k deskovému roštu. Matrace není zapuštěna do rámu postele.

Vyšší komfort při spánku zajišťuje také topper z PUR pěny, který celou ložnou plochu sjednotí. Výška topperu je 5 cm.
Výsledná výška ložné plochy s pružinovou matrací a topperem je 53 cm.

Úložný prostor uschová vše potřebné

Úložný prostor je součástí americké čalouněné postele CS34010 a nabízí úložnou hloubku 28 cm. Pod každou matrací je úložný prostor rozdělen na dva boxy. Dělící deska zároveň slouží jako podpěra deskového roštu, proto celá postel snadno unese zátěž až 260 kg. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí bočně výklopného deskového roštu. Deskový rošt tvoří laminovaná deska o tloušťce 1,8 cm. Bočně výklopné rošty zajistí přístup do úložného prostoru po celé délce postele.

Vyklápění roštů je zajištěno pomocí pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Manipulace a montáž

Americká postel boxspring CS34010 je dodávána ve čtyřech dílech. Dvě samostatná lůžka s matracemi a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v úložném prostoru. Topper je balený samostatně.

Montáž je snadná. Hlavové čelo se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere cca 0,5 hodiny práce. Polštáře, přehoz a dekorace nejsou součástí ceny postele.

Hlavní technické údaje :

hloubka: 215 cm
šířka: 140 cm
výška ložné plochy: 53 cm
výška hlavového čela: 115 cm
hloubka úložného prostoru: 28 cm
material: lamino, látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: m5yos0z77osmpkp9 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Nábytek KN

Související produkty