Postel pro tři děti Karina 3, s úložným prostorem, masiv borovice

16 750 

Popis produktu

Patrová postel s úložným prostorem a zábranou Karina 2 určená pro tři děti je vyrobená z masivu borovice s povrchovou úpravou ekologickým lakem. Povrch materiálu této patrové postele pro 3 děti je lehce strukturovaný. 

Postel lze zanechat v přírodním borovicovém odstínu nebo nakombinovat barevnost dle vašeho výběru. Rozložení barev je dle obrázku, kombinaci si můžete zvolit. Na obrázku v galerii je postel Karina 2 v barevné kombinaci bílá akryl / dub. Vámi vybraná barva dle nabídky v kombinacíh bude použita na hlavní rám postele i přistýlky, zábrany a zásuvky. Doplňkovou barvu, která bude použita na výplň čel, žebřík a čela zásuvek, zapište do kolonky poznámka v objednávce.

Dětská patrová postel Karina 2 je dodávána se žebříkem, který je určený na levou stranu postele. Pokud máte zájem o opačnou variantu, napište požadavek do kolonky poznámka v objednávce.

Cena postele je včetně 3 ks roštů, 3 ks matrací z PUR pěny (90x200x8, 90x190x8 cm) a 2 ks šuplíků, které se nacházejí ve spodní části a jsou vybaveny kolečky zajišťující jednoduchou manipulaci. Výška šuplíkové časti je cca 20 cm.

Hlavní technické údaje :

délka: 210 cm
šířka: 97 cm
výška: 174 cm
výška přistýlky: 37 cm
výška  spodního lůžka: 52 cm
výška horního lůžka : 132 cm
nosnost: 3×80 kg
vyrobeno v EU
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: uqgrdrpjrebyexmp Kategorií: , , , ,
Výrobce:MEBLOBED

Související produkty