Postel z masivu s úložným prostorem DELUXE 2, masiv buk

34 077 

Popis produktu

Postel z masivu s úložným prostorem DELUXE 2.

Postel z masivu s úložným prostorem DELUXE 2. je vyrobena z masivu buku v průběžném provedení, který dává plně vyniknout přirozené kráse a struktuře masivního buku. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku. Síla použitého materiálu je 4 cm (čela) a 3 cm (bočnice a výplň zadního čela).

Výrobní doba 12 – 20 dní platí pro rozměr 180×200 v přírodním oleji 01., pro jiné provedení je výrobní doba 4-6 týdnů.

Postel je dodáváná včetně hlubokého úložného prostoru, ktery je nepostradatelný v každé ložnici. Úložný prostor může být vyrobený z masivu stejně jako postel, nebo můžete zvolit ekonomickou variantu úložného prostoru z lamina, který bude dodán v podobném odstínu jako dřevěná postel.

Postel není určena jen pro starší osoby, je vhodná pro všechy, kteří mají rádi vyšší postele nebo potřebují ve své ložnici velký úložný prostor, který tato postel nabízí. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody a další nábytek do ložnice.

DELUXE 2 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Tato postel z masivu se vyrábí se zvýšenou ložnou plochou, kterou ocení nejen starší lidé. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm. Konstukce postele navíc obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů.

Konstrukce postele je pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Postel je možné nechat namořit – na výběr je několik provedení od krásných přírodních dezénů jako např. třešeň, ořech, calvados až po moderní celokrycí bílé moření. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Matrace nejsou součástí postele – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200.

Kvalitní vyklápěcí rošty v ceně postele

Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu – lamelových nebo laťových roštů. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Nosnost základních roštů je 120 Kg, nosnost zátěžových pak 150 Kg.

Hlavní technické údaje :

délka: 208 cm
šířka: 168/188 cm
výška čela u hlavy: 100 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 50 cm
hloubka úložného prostoru: 40 cm
nosnost rámu postele: 2x 200 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 7239 Kategorií: , , , , ,

Související produkty