Vysoká postel boxspring GRANDE, s matracemi a topperem

21 490 

Popis produktu

Stylová boxspringová postel GRANDE je určena pro všechny, kteří hledají vysokou čalouněnou postel a matracemi a topperem v ceně. Originální prošívané ornamenty v hlavovém čele dává posteli Grande punc nevšedního luxusu. Tato postel je vyráběná v zakázkové čalounické dílně, kde kvalitní postup výroby patří mezi hlavní priority. Díky volbě typu a barvy potahů si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Šířku ložné plochy je možno zvolit 160 nebo 180 cm. Na přání je možno vyrobit postel v šířce ložné plochy 200 cm. V případě zájmu o rozšířené provedení nám prosím zašlete poptávku emailem.

Pevný rám a pružinová matrace s topperem pro pohodlný spánek

Manželská postel Grande má rám vyrobený z bílého lamina. Všechny plochy a hrany rámu jsou pečlivě a hladce čalouněné. Výška spodního korpusu postele je cca 38 cm.

Na rámu postele se nachází hlavní matrace, tvořená jádrem z odolných bonellových pružin. Boční strany matrace jsou rovněž pečlivě očalouněné ve stejném potahu jako postel. Horní strana matrace má bílý hygienický potah. Výška matrace včetně potahu je ca 20 cm.

Součástí postele je také vrchní Topper, vyrobený z vysokoelastické pěny o výšce ca 3,5cm. Topper je opatřen pratelným bílým hygienickým potahem. Celková tuhost matrace s Topperem je střední.

Výška designových nožek je 2,5 cm, celková výška ložné plochy je včetně nožek je 60 cm.

Velký úložný prostor jako nezbytný pomocník

Díky zabudovanému úložnému prostoru v posteli Grande najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete. Z důvodu zvýšení pevnosti celé konstrukce je vnitřní prostor vyztužen dvěma laminovanými příčkami.

Dno úložného prostoru tvoří bílá sololitová deska.  Nosnost úložného prostoru je 25 kg na jedno lůžko. Využitelná úložná výška je cca 33 cm.

Matrace včetně roštové konstrukce jsou bočně vyklápěcí pomocí dvou textilních “uch”. Boční výklop umožní snadný přístup do úložného prostoru po celé délce postele.

Vyklápění zajištěno pomocí kvalitního pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. 

Kvalitní potahové látky

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel Grande potažená skvělou tkaninou ANTONIO nebo oblíbenými potahy MATT VELVET a MONOLITH.

Všechny potahy jsou vybaveny speciální technologií WATTER REPELLENT – speciální úprava omezující absorpci vody ( rozlití kávy, čaje nebo jiných tekutin )

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Snadná jednoduchá montáž

V dodávce čalouněné postele je vždy samostatně balené čelo a samostatně balené korpusy, které jsou dodávany vcelku – již slepené, smontované.

Je tedy potřeba počítat s tím, že čalouněné postele jsou náročnější na manipulaci a prostor pro vytáčení. Hmotnost takového korpusu je až ca 45 kg a k manipulaci jsou tak potřeba vždy minimálně 2 osoby.

Samostatná montáž je již jednoduchá. Nejprve se ke korpusu přišroubují nožky. Čelo postele se následně z horní strany nasune na korpusy pomocí již namontovaného zásuvného kování. Více o montáži se dočtete v článku jak smontovat čalouněnou postel. Počítejte, že vybalení a montáž čalouněné postele zabere podle modelu 0,5 až 1 hodinu práce.

Na úvodním obrázku je postel Grande nafocená v potahu MONOLITH 85.

Technické údaje:

délka: 210 cm
šířka: 161/181 cm
výška ložné plochy: 60 cm
výška hlavového čela: 118,5 cm
hloubka úložného prostoru: ca 33 cm
nosnost: 2×130 Kg
max. zatížení úložného prostoru – 2×25 Kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: wxmkum21a8rdbma2 Kategorií: , , , , ,
Výrobce:SOFI

Související produkty