Vysoká postel boxspring SEVILLA, s matracemi a topperem, 140×200

19 290 

Popis produktu

Stylová boxspringová postel SEVILLA je určena pro všechny, kteří hledají vysokou čalouněnou postel a matracemi a topperem v ceně. Originální prošívaný vzor v hlavovém čele dává posteli Sevilla punc nevšedního luxusu. Tato postel je vyráběná v zakázkové čalounické dílně, kde kvalitní postup výroby patří mezi hlavní priority. Díky volbě typu a barvy potahů si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Šířka ložné plochy je 140×200 cm.

Pevný rám a pružinová matrace s topperem pro pohodlný spánek

Postel Sevilla má rám vyrobený z bílého lamina. Všechny plochy a hrany rámu jsou pečlivě a hladce čalouněné. Výška spodního korpusu postele je cca 38 cm.

Na rámu postele se nachází hlavní matrace, tvořená jádrem z odolných bonellových pružin. Boční strany matrace jsou rovněž pečlivě očalouněné ve stejném potahu jako postel. Horní strana matrace má bílý hygienický potah. Výška matrace včetně potahu je ca 20 cm.

Součástí postele je také vrchní Topper, vyrobený z vysokoelastické pěny o výšce ca 3,5cm. Topper je opatřen pratelným bílým hygienickým potahem. Celková tuhost matrace s Topperem je střední.

Výška designových nožek je 2,5 cm, celková výška ložné plochy je včetně nožek je 60 cm.

Velký úložný prostor si oblíbí každý

Díky zabudovanému úložnému prostoru v posteli Sevilla najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete. Z důvodu zvýšení pevnosti celé konstrukce je vnitřní prostor vyztužen dvěma laminovanými příčkami.

Dno úložného prostoru tvoří bílá sololitová deska. Nosnost úložného prostoru je 25 kg na jedno lůžko. Využitelná úložná výška je cca 33 cm.

Matrace včetně roštové konstrukce jsou bočně vyklápěcí pomocí dvou textilních “uch”. Boční výklop umožní snadný přístup do úložného prostoru po celé délce postele.

Vyklápění zajištěno pomocí kvalitního pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. 

Kvalitní potahové látky

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel Sevilla potažená skvělou tkaninou ANTONIO nebo oblíbenými potahy MATT VELVET a MONOLITH.

Všechny potahy jsou vybaveny speciální technologií WATTER REPELLENT – speciální úprava omezující absorpci vody ( rozlití kávy, čaje nebo jiných tekutin )

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Snadná jednoduchá montáž

V dodávce čalouněné postele je vždy samostatně balené čelo a samostatně balené korpusy, které jsou dodávany vcelku – již slepené, smontované.

Je tedy potřeba počítat s tím, že čalouněné postele jsou náročnější na manipulaci a prostor pro vytáčení. Hmotnost takového korpusu je až ca 45 kg a k manipulaci jsou tak potřeba vždy minimálně 2 osoby.

Samostatná montáž je již jednoduchá. Nejprve se ke korpusu přišroubují nožky. Čelo postele se následně z horní strany nasune na korpusy pomocí již namontovaného zásuvného kování. Více o montáži se dočtete v článku jak smontovat čalouněnou postel. Počítejte, že vybalení a montáž čalouněné postele zabere podle modelu 0,5 až 1 hodinu práce.

Na úvodním obrázku je postel Sevilla nafocená v potahu ANTONIO 86424.

Technické údaje:

délka: 210 cm
šířka: 141 cm
výška ložné plochy: 60 cm
výška hlavového čela: 118,5 cm
hloubka úložného prostoru: ca 33 cm
nosnost: 2×130 Kg
max. zatížení úložného prostoru: 2×25 Kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: y4mhfq5h6zo9a61y Kategorií: , , , ,
Výrobce:SOFI

Související produkty