Zvýšená čalouněná válenda s úložným prostorem Quatro

8 210 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Zvýšená čalouněná válenda s úložným prostorem Quatro patří do TOP EXCLUSIVE modelové řady českého výrobce postelí NewDesign, který se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Postel Quatro zaujme zejména výškou ložné plochy a velkým úložným prostorem, přístupným čelně nebo bočně výklopným roštem. Postel je vhodná jak do studentského pokoje tak i do ložnice, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Vysoká kvalita v ideálních rozměrech

Jednolůžkovou válendu Quatro je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 80×200 nebo 90×200 cm nebo prodlouženou délku 210 či 220 cm (cenu zašleme na požádání).

Korpus postele Quatro je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm.

Dřevěné nožky jsou v odstínu ořech, vysoké 12 cm. V případě zájmu lze nechat nožky namořit do odstínu třešeň, stříbrná, černá nebo je zanechat v přírodním bukovém odstínu. Žádost o změnu barvy nožek nám napište do kolonky poznámka v objednávce.

Výška rámu postele je 46 cm. Úložný prostor je hluboký ca 30 cm.

Čalouněnou postel Quatro můžete doplnit také o kvalitní matrace z naši nabídky. Podle vámi zvolené matrace může být výsledná výška lehací plochy 58 nebo 63 cm. Tato výška umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel.

Výběr matrací u postele Quatro

Základní cena postele je uváděna za rám včetně roštů – bez matrací, topperu a dekorací.

K posteli nabízíme na výběr několik základních modelů matrací (viz sekce “doporučujeme dokoupit” níže).

Také můžete matrace vyhledat například pomocí našeho průvodce výběrem ideální matrace.

Matrace BAZI – ekonomická spíše tužší 5-ti zónová matrace o výšce 16cm. Skládá se ze dvou vrstev polyuretanové pěny a má dvě strany tuhosti. Je opatřená froté potahem – pratelným na 60°C. Nosnost do 110 kg.

Matrace INFLEX – je sendvičová středně tuhá 7-zónová matrace, vyrobená z kvalitních HR studených pěn. Zajišťuje ideální spánkové klima, komfort spánku a dlouhou životnost. Matrace je oboustranná se dvěma tuhostmi. Je opatřena úpletovým potahem aloe vera – pratelným na 60°C. Nosnost do 130 kg. Výška matrace je cca 21 cm.

Matrace TERAFLEX – luxusní 7-ti zónová matrace s jádrem ze 2 studených HR pěn. Povrchovou vrstvu tvoří komfortní líná paměťová pěna, která zajišťuje skvělé spánkové klima, a maximální komfort spánku. Potah aloe vera – pratelný na 60°C. Nosnost do 130 kg. Výška matrace je cca 21 cm.

Výsledná výška lehací plochy s použitím matrace Bazi je ca 58 cm. S použitím matrací Inflex nebo Teraflex je pak výsledná výška lehací plochy skvělých 63 cm.

Velký úložný prostor uschová vše potřebné

Velký úložný prostor je součástí čalouněné postele Quatro a nabízí úložnou výšku ca 30 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí výklopného lamelového roštu, který může být čelně nebo bočně výklopný. Čelně výklopný rošt se vyklápí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopný rošt polohování hlavy nemá – zajistí však přístup po celé délce postele.

Jistě u roštů oceníte také možnost nastavení tuhosti v oblasti beder, díky tomu si můžete nastavit tuhost celkového spaní dle vašich požadavků. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Typ vyklápěcího roštu si můžete zvolit ve variantách výrobku.

Manipulace a montáž

Čalouněná válenda Quatro je dodávána ve třech dílech. Samostatné lůžko a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou v samostatné krabici.

Montáž je snadná. Hlavové čelo se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.​

Designové nožky a kvalitní potahové látky

K posteli si můžete vybrat libovolné provedení nožek 1 až 6 a jejich barevné provedení. Požadavek je potřeba vepsat do poznámky v nákupním košíku. V případě neupřesnění požadavku budou dodány nožky dle úvodního obrázku.

Pro váš skvělý pocit pohodlí může být postel potažená například oblíbenou ekokůží, nebo například voděodolnými potahy typu Mikroplyš a Teflon, které jsou omyvatelné a jednoduché na údržbu.

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Na úvodním obrázku je postel nafocená v potahu Flone 55 (mikroplyš sv.šedá).

Čím vás postel Quatro nejvíc zaujme?

Čalouněná válenda s úložným prostorem Quatro zaujme každého, kdo hledá moderní postel za skvělou cenu. Velkou předností postele Quatro je nadstandardní výška lehací plochy, volba typu matrace i roštu.

Hlavní technické údaje :

délka: 212 cm
šířka: 86/96 cm
výška ložné plochy: 58/63 cm
výška čela: 46 cm ( u nožek 12 cm )
hloubka úložného prostoru: ca 30 cm
nosnost: dle typu matrace 110 – 130kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: g0181nzeigd2hzot Kategorií: , , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty