Zvýšená postel boxspring BALI, s matracemi a topperem, 140×200

16 890 

Popis produktu

Moderní boxspringová postel BALI je určena pro všechny, kteří hledají kvalitní vysoké spaní za skvělou cenu. Je vyráběná v zakázkové čalounické dílně, kde kvalitní postup výroby patří mezi hlavní priority. Díky volbě typu a barvy potahů si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Šířka ložné plochy je 140×200 cm.

Pevný rám a skvělá matrace s topperem pro pohodlný spánek

Postel BALI má rám vyrobený z bílého lamina. Všechny plochy a hrany rámu jsou pečlivě a hladce čalouněné. Výška spodního korpusu postele je cca 26 cm.

Na rámu postele se nachází hlavní matrace, tvořená jádrem z odolných bonellových pružin. Celá matrace je rovněž pečlivě očalouněná ve stejném potahu jako postel. Výška matrace včetně potahu je ca 20 cm.

Součástí postele je také vrchní Topper, vyrobený z vysokoelastické pěny o výšce ca 3,5cm. Topper je opatřen pratelným bílým hygienickým potahem. Celková tuhost matrace s Topperem je střední.

Výška nožek je 4,5 cm, celková výška ložné plochy je včetně nožek je příjemných 55 cm.

Praktický úložný prostor se vždy hodí

Díky zabudovanému úložnému prostoru v posteli BALI najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete.

Dno úložného prostoru tvoří bílá sololitová deska s výztuhami vyrobenými z masivního dřeva. Nosnost úložného prostoru je 25 kg na jedno lůžko. Využitelná úložná výška je cca 25 cm.

Matrace včetně roštové konstrukce jsou bočně vyklápěcí pomocí textilního “ucha”. Boční výklop umožní snadný přístup do úložného prostoru po celé délce postele.

Vyklápění zajištěno pomocí kvalitního pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. 

Kvalitní potahové látky

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel BALI potažená skvělou tkaninou ANTONIO nebo oblíbenými potahy MATT VELVET a MONOLITH.

Všechny potahy jsou vybaveny speciální technologií WATTER REPELLENT – speciální úprava omezující absorpci vody ( rozlití kávy, čaje nebo jiných tekutin )

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Snadná jednoduchá montáž

V dodávce čalouněné postele je vždy samostatně balené čelo a samostatně balené korpusy, které jsou dodávany vcelku – již slepené, smontované.

Je tedy potřeba počítat s tím, že čalouněné postele jsou náročnější na manipulaci a prostor pro vytáčení. Hmotnost takového korpusu je až ca 45 kg a k manipulaci jsou tak potřeba vždy minimálně 2 osoby.

Samostatná montáž je již jednoduchá. Nejprve se ke korpusu přišroubují nožky. Čelo postele se následně z horní strany nasune na korpusy pomocí již namontovaného zásuvného kování. Více o montáži se dočtete v článku jak smontovat čalouněnou postel. Počítejte, že vybalení a montáž čalouněné postele zabere podle modelu 0,5 až 1 hodinu práce.

Na úvodním obrázku je postel Bali nafocená v potahu MATT VELVET 09

Technické údaje:

délka: 210 cm
šířka: 146 cm
výška ložné plochy: 55 cm
výška hlavového čela: 108 cm
hloubka úložného prostoru: ca 25 cm
nosnost: 2×130 Kg
max. zatížení úložného prostoru – 2×25 Kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v EU

 

Katalogové číslo: eppy4jm1r4hskcyu Kategorií: , , , ,
Výrobce:SOFI

Související produkty