Zvýšená postel dvoulůžko EVITA 1, buk – olej tabák

23 760 

Popis produktu

Zvýšená postel pro seniory EVITA 1

Zvýšená postel pro seniory EVITA 1 je vyrobena z masivního buku o síle 3 cm v průběžném provedení (není cink – foto ilustrační). Povrchová úprava je provedená pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního lak v odstínu tabák. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Konstukce postele z masivu obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možno libovolně nastavit. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody, výsuvný úložný prostor aj.

 EVITA 1 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Zvýšená postel pro seniory Evita 1 nabízí zvýšenou lehací plochu, která zaručuje snadné vstávání z postele. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm.

Matrace a rošty nejsou součástí postele – je možno je objednat jako příslušenství. Doporučujeme umístit do postele rošty v rámu a matrace o rozměrech 160×200 nebo 180×200.

Pokud si nevíte rady s výběrem matrací, doporučujeme náš průvodce výběrem matrací, kterým vám pomůže snadno a rychle vybrat ty správné matrace právě pro vás.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 169/189 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 53 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: 6954 Kategorií: , , , , ,

Související produkty