Zvýšená postel s úložným prostorem – dvoulůžko FILIP senior, 160×200

26 190 

Popis produktu

Zvýšená postel s úložným prostorem – dvoulůžko FILIP senior, 160×200 je vyrobena z masivního dřeva –  buku v provedení cink. Povrchová úprava postele z úložným prostorem je provedena přírodním zdravotně nezávadným ekologickým lakem.

Postel je možné nechat namořit do několika krásných přírodních dezénů nebo moderní bílé barvy.

Postel z masivu se vyznačuje vysoku kvalitou zpracování a všechny její hrany jsou dobře opracovány. Jedná se o velice pěknou a kvalitní postel, která vás zaujme svým vzhledem.

Velkorysý úložný prostor

Manželská postel FILIP senior je dodávána s laminovaným úložným prostorem, který je v případě výběru barevného provedení postele vždy barevně doladěn tak, aby byl co nejpodobnější dřevěnému rámu.

Do úložného prostoru se dostanete pomocí výklopných lamelových roštů, které jsou součástí ceny postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních pístů, zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Velkou předností roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder. Rošty jsou položeny na nosných lištách v bočnicích a středové výztuze, která je opatřena hlavní podpěrnou nohou.

Čelně výklopné rošty se vyklápějí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty polohování hlavy nemají, ovšem díky možnosti výklopu do boku získáte lepší přístup do celého úložného prostoru. Pokud byste rádi objednali jeden rošt s bočním výklopem a ten druhý s čelním – uveďte prosím tento požadavek do poznámky u odesílání objednávky.

Uvedená cena postele je včetně roštů, bez matrací – do postele doporučujeme 2 ks matrace v rozměru 80×200.

Postel není určena jen pro starší osoby, ale pro všechny, kteří řeší nedostatek místa v ložnici a potřebují dostatečně velký úložný prostor nebo prostě mají rádi vyšší postele.

K posteli FILIP senior také můžete dokoupit šatní skříně či komody ze stejné výrobní řady HP-buk.

Nosnost: 2 x 130 kg.

Hlavní technické údaje :

délka-206 cm
šířka-168 cm
výška čela u hlavy-89 cm
výška rámu-43 cm
výška postele od země k roštu-38 cm
Vyrobeno v ČR. Dodáváno v demontovaném stavu.

 

Katalogové číslo: 6514 Kategorií: , , , ,
Výrobce:HP Nábytek

Související produkty